hamed nikgou
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ hamed nikgou
آرشیو وبلاگ
      ماندگار (آنچه شما خواسته اید)
گفتگو باخدا نویسنده: hamed nikgou - ۱٢ فروردین ۱۳٩٠

 

گفتم:   
خدای من، دقایقی در زندگیم بود که هوس می‌کردم سر سنگینم را که پر بود از دغدغهْ دیروز و هراس فردا، بر شانه‌های صبورت بگذارم. آرام برایت بگویم و بگریم. در آن دقایق شانه‌هایت کجا بود؟
گفت
ای عزیزترین، تو نه تنها در آن لحظات دلتنگی، که در تمام لحظات بودنت بر من تکیه کرده بودی و من آنی خود را از تو دریغ نکردم که تو اینگونه ای. من همچون عاشقی که به معشوق خود می‌نگرد، باشوق تمام لحظات بودنت را به نظاره نشسته بودم.
گفتم:
پس چرا راضی شدی من برای آنهمه دلتنگی، اینگونه زار بگریم؟
گفت:
ای عزیزترین، اشک تنها قطره ایست که قبل از فرود، عروج می‌کند، اشکهایت به من رسید و من آن را، یکی یکی بر زنگارهای روحت ریختم، تا باز هم از جنس نور باشی و از حوالی آسمان. چرا که تنها اینگونه است که می‌توان تا همیشه شاد بود.
گفتم:
آخر آن چه سنگ بزرگی بود که بر سر راهم گذاشته بودی؟
گفت
بارها صدایت کردم. آرام گفتمت ازین راه نرو که بجایی نمی‌رسی، تو هرگز نشنیدی و آن سنگ بزرگ فریادم بود که ای عزیزترین، از این راه نرو که به ناکجاآباد هم نمیرسی
گفتم:
پس چرا آنهمه درد در دلم انباشتی؟
گفت:
روزیت دادم تا صدایم کنی، چیزی نگفتی. پناهت دادم تا صدایم کنی، چیزی نگفتی. بارها گل برایت فرستادم، گلهای زیبا از همه رنگ، کلامی نگفتی. بهترین هدایا را به تو دادم، نفهمیدی. می‌خواستم برایم بگویی. آخر تو بندهْ من بودی و چاره‌ای نبود جز نذول درد که تو تنها اینگونه شد که صدایم کردی.
گفتم:
پس چرا همان بار اول که صدایت کردم درد را از دلم نراندی؟
گفت
اول بار که گفتی خدا، آنچنان به شوق آمدم که حیفم آمد دگر بار خدای زیبایت را نشنوم، تو باز گفتی خدا، و من مشتاق‌تر برای شنیدن خدایی دیگر. من اگر می‌دانستم تو بعد از علاج درد هم بر خدا گفتن اصرار می‌کنی، همان بار اول شفایت می‌دادم.
گفتم
ای مهربان ترین، دوستت دارم.
گفت
ای عزیز ترین، من دوست تر دارمت.

 

 

  نظرات ()
مطالب اخیر ویندوز 8 مارک زاکربرگ راند ۲ : فیس بوک و گوگل مهربان همچنان با هم رقابت می کنند گوگل مهربان و خدمت دیگر مکینتاش یا ویندوز نمایندگی اپل؟! مراکز اپل در شرق آسیا گوگل مهربان تقویم شمسی را اضافه کرد نگرانی کاربران ایرانی از عملکرد جدید گوگل مهربان مشکل سخن روی سیری شیرین زبان
دوستان من http://hamednikgou.com http://nikgou.blogspot.com/ سرگرمی آلامتو اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب